oczyszczanie energetyczne

Wysoko Wibracyjne Świece

Świece 

Wysoko wibracyjne świece

Któż z nas nie lubi świec. Jeśli taka świeca dodatkowo pięknie pachnie, wszystkim sprawi przyjemność. Ale to nie wszystko. Możesz oczekiwać od naszych świec, że będą podnosiły wibracje w Twojej przestrzeni i powodowały tym samym boskie samopoczucie. Przedmioty znajdujące się w Twoich przestrzeniach tworzą pewną formę energii. Bardzo dobrze ją rozpoznajesz. Jest nią to uczucie, kiedy wchodzisz do nowego  miejsca i wiesz od razu, czy czujesz się dobrze, czy raczej Cię odpycha. Przedmioty znajdujące się w przestrzeni mogą tworzyć pewien nastój. Rzeczy również generują swoją energię i od nich może zależeć jak czujesz się w danym miejscu. Wysoko wibracyjne świece zostały stworzone w części z pszczelego wosku oraz ze specjalnej mieszanki zapachowej wspierającej zmysły człowieka. Są one specyficznym przedmiotem. Łączą one zalety dekoracyjne i prozdrowotne. Posiadają one umiejętność kreowania lepszego samopoczucia w Tobie. Sprawdź sama! 
PRZEJDZ DO SKLEPU!

Nasze świece są:

- wysoko wibracyjne, gdyż (generują wysokie wibracje w przestrzeni, gdzie się palą)

- piękne wyglądające, gdyż zostały one umieszczone w opakowaniach wzmacniających walory estetyczne. Tym samym świetnie nadają się na prezent dla najbliższych.

- pięknie pachnące specjalnie wyselekcjonowane zapachy wesprą Twoją przestrzeń swoimi walorami

- naturalne, gdyż zawierają w części wosk pszczeli

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Informacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego                                           Wyślij SMS na numer: +48 514 319 554

Napisz maila: kontakt@wzrastajmy.pl                                                                         lub: +48 531 55 33 22

Zapisz się i otrzymuj informacje o rabatach, nowościach i inspiracje.

All rights reserved  © MY SOUL 2021

  • Facebook
  • Instagram