oczyszczanie energetyczne

Kryształowe Amulety Ochronne

Personalna ochrona energetyczna

Kryształowe Amulety Ochronne

Kryształowe Amulety Ochronne Selenity, tworzą najlepszą ochronę, która na stałe jest blisko Ciebie. Kryształy doładowują Ciebie energią, stwarzają barierę energetyczną oraz uczą Ciebie połączenia z własną Istotą. Specjalnie zaprogramowany amulet połączy się z Tobą kanałem serca. Dzięki temu już zawsze będzie wspierał Cię energetycznie i chronił.  

 

Ludzie mają świadomość tego, że amulety potrafią chronić, przynosić szczęście czy zdrowie. W tym celu bardzo często kupują swoje przedmioty. Problem w tym, że nie posiadają oni wiedzy na temat tego co kupują i nie potrafią odczuć czy dana rzecz ich wspiera. Ostatnim kryterium na jakie powinno się patrzeć jest cena. Tymczasem jest ono w 95% przypadku pierwszą istotną rzeczą. Niestety nie da się pogodzić niskiej ceny i wyjątkowości amuletu. Dlatego większość ludzi kupuje tanie, nic nie znaczące przedmioty. Najlepszym sposobem na sprawdzenie tego czy dana rzecz nas wspiera jest odczucie jej. Tego możesz nauczyć się na naszych warsztatach i webinarach. Do tej pory zaufaj nam! Jeśli jesteś już osobą czującą, wiemy, że wiesz co kupujesz i cieszymy się bardzo że możemy również Ciebie wesprzeć.

Każdy nasz amulet jest:

Zaprogramowany wg zapotrzebowania klienta (zdrowie, ochrona ładowanie itp.)

 

Oprócz naturalnych właściwości użytych kryształów, można uzyskać o wile większe korzyści odpowiednio je programując. Kryształy chętnie poddają się programowaniu energetycznemu. Dzięki temu można zwiększyć ich efektywność i indywidualizować nawet do Twojego biopola. Dodatkowo nakładamy blokadę na to, żeby nikt nie przejął Twojego przyjaciela (tak jest to możliwe, czytaj więcej). Osoby, które czują więź ze światem kryształów często mogą zawłaszczyć sobie pozytywne oddziaływanie. Dlatego ważnym elementem dla nas jest odpowiednie powiazanie nowego właściciela z jego sprzymierzeńcem.

 

Przekazany z instrukcją użytkowania

 

Dostaniesz od nas zbór wytycznych jak dbać o swój kryształ. Potrzebują one od nas od czasu do czasu trochę uwagi i kilku zabiegów, aby mogły z oddaniem dla Ciebie działać.


Intencje twórcy


Twórcy, którzy świadomie pracują nad swoimi produktami osiągają lepsze rezultaty. Włożenie serca i swojej energii w  to co się robi powoduje przejście pozytywnych wibracji między twórcą, a odbiorcą. Każdy nasz amulet został tak bardzo obdarzony pozytywną energią, że wystarczy jej dla Ciebie, na każdy dzień. Sprawdź to! 

Produkty, które wspomogą Twoją energetykę

oczyszczanie%20energetyczne_edited.jpg

W czym się specjalizujemy?

Uwalniamy ludzi od wszelkich problemów energetycznych. Oczyszczamy przestrzenie z negatywnych energii. Odblokowujemy i aktywujemy ciało. Usuwamy blokady energetyczne, podczepy, byty, implanty. Niszczymy klątwy, czary, uroki oraz programy destrukcyjne.

Pytania i odpowiedzi

Zobacz najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, śmiało się z nami skontaktuj. Jeśli masz pytanie dotyczące duchowości, najpierw sprawdź BAZĘ WIEDZY lub szukaną frazę wpisz do wyszukiwarki na stronie.

Najnowsze artykuły

Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie Energetyczne Usuwanie klątw i czarów

Oczyszczanie Energetyczne Domów i Przestrzeni

Aktywacja energetyki, odbudowa połączeń i zjednanie z własną Istotą

Obrazy energetyczne

Energetyczne Obrazy

Geody Ametystowe i kamienie

Amulety Ochronne

Krysztalowe dyski

Energetyczne Dyski Wspierające Dom

Świece Wysoko Wibracyjne

Wspierające Symbole

Łagodzenie uzależnień
Łagodzenie programów destrukcyjnych – pomoc z nałogami
Oczyszczanie z chipów i implantów
Egzorcyzmy – usuwanie bytów z ciała
Odprowadzanie zmarłych, duchów
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Informacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego                                           Wyślij SMS na numer: +48 514 319 554

Napisz maila: kontakt@wzrastajmy.pl                                                                         lub: +48 531 55 33 22

Zapisz się i otrzymuj informacje o rabatach, nowościach i inspiracje.

All rights reserved  © MY SOUL 2021

  • Facebook
  • Instagram