oczyszczanie energetyczne

Energetyczne Dyski

Kryształowa Technologia Serca- energetyczne generatory 

Energetyczne Dyski - generatory energii

Energetyczne dyski tworzone przez Selenity są elementami kryształowej technologii jaką tworzy. Oprócz odczuwania energii pojedynczych przedmiotów, można na nią wpływać. Dokładnie rzecz ujmując generować. Specjalnie zaprojektowane i odpowiednio dobrane dyski są w stanie pochłaniać negatywne energie, rozpraszać je w promieniu wielu kilometrów, a nawet stwarzać bariery energetyczne dla nisko wibracyjnych gości. Oprócz swoich walorów estetyczno-dekoracyjnych są poważną bronią przeciwko gościom z niskimi energiami, miejscami ze złą historią, bytami astralnymi, a nawet chemią rozpylaną w powietrzu. Ten produkt stanowi naturalną barierę przepychająco transformującą wszystko to co nam nie służy. 

Dyski idealnie przydają się tam gdzie znajdują się schorowane osoby, w gabinetach psychologicznych, w gabinetach lekarskich, w renomowanych salonach SPA. Wszędzie tam gdzie potrzebne są energetyczne siły specjalne na co dzień, polecamy energetyczne dyski. Generuj pozytywną energię już dziś!

Każdy nasz dysk jest unikatowy oraz:

 

Indywidualnie dobrany dla danej osoby / przestrzeni

 

Energetyczne dyski najczęściej tworzone są na zamówienie. Rzadziej kupowane z naszej półki. Te które mamy akurat w sklepie cechują się dużą dozą uniwersalności i zagospodarowują większość typowych przestrzeni wspierających Twoje miejsca. W specjalny sposób dobierane materiały są formowane i programowane w taki sposób, aby generować jak największe ilości potrzebnej energii. Ta kryształowa technologia została stworzona dzięki umiejętności komunikowania się ze światem kryształów. To właśnie one opowiedziały nam o sobie, swoich możliwościach i wspierającym działaniu. Kolejnym krokiem były wspólne prace, które pozwoliły uzyskać ten kosmiczny efekt. Jeżeli chcesz mieć indywidualny produkt w oparciu o Twoje unikatowe potrzeby, porozmawiaj z nami. Jeśli Twój przypadek nie jest szczególnie wymagający, kup swoje wsparcie z prosto z naszej półki! 

Przygotowany do pierwszego użycia w Twojej energii

 

Ludzie często kupują kryształy nie mając jeszcze z nimi nawiązanej więzi. Nie potrafią odczuć, czy dany kawałek będzie wspierał. Każdy element naszych technologicznych przedmiotów jest w specjalny sposób oczyszczany i przygotowywany do pracy. Nie ma dwóch identycznych dysków. Każdy jest ręcznie robiony i specjalnie dobierany do konkretnych zadań.

 

Zaprogramowany wg zapotrzebowania klienta (ochrona domu, ładowanie energią mieszkańców itp.)

Oprócz naturalnych właściwości samych dobrze dobranych, przygotowanych i skonstruowanych dysków energetycznych, można uzyskać o wile większe korzyści odpowiednio je programując. Kryształy chętnie poddają się programowaniu energetycznemu. Dzięki temu można zwiększyć ich efektywność i indywidualizować nawet do Twojego biopola. Dodatkowo nakładamy blokadę na to, żeby nikt nie przejął Twojego wsparcia (tak jest to możliwe). Osoby, które czują więź ze światem kryształów często mogą zawłaszczyć sobie pozytywne oddziaływanie. Dlatego ważnym elementem dla nas jest odpowiednie powiazanie nowego właściciela z jego sprzymierzeńcem.

 

Przekazany z instrukcją użytkowania

 

Dostaniesz od nas zbór wytycznych jak dbać o swój kryształowy dysk energetyczny. Potrzebuje on od nas od czasu do czasu trochę uwagi i kilku zabiegów, aby mógł z oddaniem dla Ciebie działać. Zapraszamy do kontaktu z nami!

oczyszczanie%20energetyczne_edited.jpg

Kryształowa Technologia Serca 

Dyski to artystyczno-technologiczne urządzenie, które działa poprzez połączenie miedzi, kryształów, intencji i specjalnej energii Twórcy - Selenity. Umiejętność łączenia i prowadzenie przy tworzeniu sprawia, że wytwarza się specjalny wir energetyczny wspierający człowieka i jego przestrzeń.​

Każdy dysk wytwarza specjalne pole energetyczne, które bardzo mocno jest odczuwalne przez osoby sensytywne. Każdy może mieć inne działanie. Najbardziej popularnym jest oczyszczanie przestrzeni z negatywnych wibracji, fal, cząsteczek, energii. Zostają one wręcz wymiecione. W zależności od obciążeń i stanu domowników dysk transformuje przestrzeń w sposób stały i ciągły. 

Chcesz  poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub skorzystaj z naszego czata.

Przygotowywanie dysków do ich pracy 

Dyski są samowystarczalne. Cały czas przysyłają energię lub ściągaj negatywną. Jednak żeby mogły w pełni działać niezbędne jest ich naładowanie, oczyszczenie, połączenie ze światem kryształowy i źródłem energii wspierającym przestrzeń w którym będą się znajdować. 

Produkty, które wspomogą Twoją energetykę

Najnowsze artykuły

Zobacz czym się zajmujemy

Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie Energetyczne Usuwanie klątw i czarów

Oczyszczanie Energetyczne Domów i Przestrzeni

Aktywacja energetyki, odbudowa połączeń i zjednanie z własną Istotą

Obrazy energetyczne

Energetyczne Obrazy

Geody Ametystowe i kamienie

Amulety Ochronne

Łagodzenie uzależnień
Łagodzenie programów destrukcyjnych – pomoc z nałogami
Oczyszczanie z chipów i implantów
Egzorcyzmy – usuwanie bytów z ciała
Odprowadzanie zmarłych, duchów
Krysztalowe dyski

Energetyczne Dyski Wspierające Dom

Świece Wysoko Wibracyjne

Wspierające Symbole

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Informacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego                                           Wyślij SMS na numer: +48 514 319 554

Napisz maila: kontakt@wzrastajmy.pl                                                                         lub: +48 531 55 33 22

Zapisz się i otrzymuj informacje o rabatach, nowościach i inspiracje.

All rights reserved  © MY SOUL 2021

  • Facebook
  • Instagram