oczyszczanie energetyczne

Szczotki i geody ametystowe

Oczysczająca moc kamieni

Kryształy i ich wspierająca moc

Szczotki ametystowe i geody są popularne nie tylko ze względu na ich wspaniały i piękny fioletowy odcień, ale także ze względu na ogromne korzyści, jakie oferują. Posiadając silną energetykę, wpływają na umysł, ciało i ducha. Ametyst jest z pewnością jednym z najbardziej wszechstronnych i potężnych kamieni, który warto mieć w swoim domu. Nasze geody są specjalnie dobierane do każdego typu przestrzeni oraz zaprogramowane pod każdego klienta.

Każda nasza geoda / szczotka ametystowa jest:

 

Indywidualnie dobrana dla danej osoby / przestrzeni

Geody podobnie jak Ty są istotami. Tak jak Ty jesteś wyjątkowa/wy, tak samo trzeba w specjalny sposób dobrać Twojego krystalicznego przyjaciela. Dzięki temu możliwe jest, generowanie większej ilość energii wspierającej dla Ciebie przy tym samym krysztale.

Oczyszczona z wszelkich negatywnych energii

Ludzie często kupują kryształy nie mając jeszcze z nimi nawiązanej więzi. Nie potrafią odczuć, że dany kawałek jest obciążony, ma negatywną energię na sobie, czy po prostu nie jest aktywowany. Wszystko to sprawia, że nie odniesiesz korzyści ze wspólnego obcowania razem z nim. W wielu przypadkach nieoczyszczony kryształ może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego właśnie tak ważne dla nas jest odpowiednie przygotowanie dla Ciebie Twojego przyszłego wsparcia. Każdy kupiony kryształ u nas jest specjalnie przygotowany i dostosowany do Ciebie.

Zaprogramowana wg zapotrzebowania klienta (ochrona domu, ładowanie energią mieszkańców itp.)

Oprócz naturalnych właściwości dobrze przygotowanych geod / szczotek, można uzyskać o wile większe korzyści odpowiednio je programując. Kryształy chętnie poddają się programowaniu energetycznemu. Dzięki temu można zwiększyć ich efektywność i indywidualizować nawet do Twojego biopola. Dodatkowo nakładamy blokadę na to, żeby nikt nie przejął Twojego przyjaciela (tak jest to możliwe, czytaj więcej). Osoby, które czują więź ze światem kryształów często mogą zawłaszczyć sobie pozytywne oddziaływanie. Dlatego ważnym elementem dla nas jest odpowiednie powiazanie nowego właściciela z jego sprzymierzeńcem.

Przekazana z instrukcją użytkowania

Dostaniesz od nas zbór wytycznych jak dbać o swój kryształ. Potrzebują one od nas od czasu do czasu trochę uwagi i kilku zabiegów, aby mogły z oddaniem dla Ciebie działać.

ametyst

Krystaliczna sieć chroniąca Twój dom

Na indywidulane zamówienie tworzymy krystaliczną sieć chroniącą Twój dom. Sieć to połączone ze sobą energetycznie kryształy, zaprogramowane pod daną rodzinę i przestrzeń. Indywidualnie dobierane są do Twoich potrzeb geody i szczotki kryształowe, które skutecznie będą chronić i podwyższać wibracje Twojego domu i rodziny.

Specjalnie programowane i oczyszczone ametysty dla Ciebie

Niesamowite właściwości Ametystu

 • Ametyst chroni nas przed negatywnymi zdarzeniami – Zapewnia ochronę naszemu domostwu oraz podczas podróży. Oferuje duchową ochronę przed urokami, czarną magią i atakiem psychicznym.

 • Ametyst jest bardzo uspokajający – jego energia i wibracje uwalniają od wszelkich niepożądanych emocji. Odstresowuje. Łagodzi. Koi. Uspokaja i odpręża ciało, umysł i ducha.

 • Ametyst zapewnia stabilność emocjonalną – usuwa negatywne ładunki emocjonalne i pomaga nam spojrzeć na sprawy z odpowiedniej perspektywy. Kiedy nasze emocje są zrównoważone, łatwiej możemy znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

 • Ametyst redukuje myśli samobójcze – równoważy nasze emocje i pomaga nam odłożyć na bok negatywne emocje, jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do zdrowszych myśli o sobie. Zaczyna nas ogarniać pozytywna energia.

 • Ametyst zmniejsza frustrację i drażliwość – w obecności jego kojącej energii trudno jest poczuć pobudzenie nerwowe.

 • Ametyst jest uspokajający i podnoszący na duchu – ametyst ma niesamowitą zdolność jednoczesnego uspokajania i stymulowania i ładowania energetycznego.

 • Ametyst wzmacnia cierpliwość, równoważy umysł, ciało i ducha – lecznicze moce ametystu przynoszą korzyści umysłowi, ciału i duchowi jednocześnie, przywracając nam równowagę, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Czujemy się bardziej spokojni, cierpliwi i lepiej radzimy sobie w trudnych sytuacjach.

 • Ametyst wzmacnia wewnętrzną siłę – stabilność emocjonalna, którą pomaga nam osiągnąć ametyst, poprawia naszą wewnętrzną siłę i pewność siebie.

 • Ametyst wspomaga zdrowie i łagodzi nerwy – wspomaga układ nerwowy w bardziej wydajnym funkcjonowaniu, nasze ciało jest w stanie lepiej radzić sobie ze stresem. Pomaga naszym hormonom działać optymalnie. Poprawia przepływ tlenu we krwi. Pomaga nam w sprawach żołądka, serca i skóry. Zmniejsza objawy zapalenia stawów, szumów usznych i bólu głowy.

 • Ametyst pomaga walczyć z depresją – pomaga nam czuć się jednocześnie spokojnym i podniesionym na duchu, co jest jednym z najlepszych sposobów na walkę z depresją. Odstrasza negatywne i złe myśli.

 • Ametyst pomaga w uzależnieniach – starożytni nazywali ametyst „kamieniem trzeźwości”, ponieważ mówiono, że zapobiega pijaństwu, siedząc w jego otoczeniu łatwiej zwalczamy nałogi. Może on złagodzić stres w życiu osób uzależnionych i ich bliskich. Trzyma na wodzy niepowściągliwość i obdarowuje rozsądkiem.

 • Ametyst czyni nas szczęśliwszymi – przyglądając się i doświadczając tych wszystkich korzyści, jak moglibyśmy nie czuć się szczęśliwsi. Tym samym mniej zestresowani mając w zanadrzu tak wspaniałego "przyjaciela" jakim jest ametyst.

Korzyści z posiadania ametystowej geody / szczotki w domu

Oczyszcza przestrzeń z negatywnych energii

Wprowadza poczucie ciszy, harmonii i spokoju w domu.
Wprowadza energię miłości. Tworzy barierę ochronną przeciw negatywnym energiom.

Zwiększa zdolności parapsychiczne

Ametyst daje możliwość większego zrozumienia stanu rzeczy – poszerza percepcję. Podnosi nasze wibracje, pomaga aktywować zdolności intuicyjne, psychiczne i jasnowidzące.

Wprowadza jasność umysłu

Ametyst sprzyja kreacji. Poprawia podejmowanie decyzji dzięki lepszej logice i duchowemu wglądowi. Zmniejsza rozbieganie umysłu, prowadzi do głębokiego wyciszenia.

Poprawia zdrowie fizyczne

Ametyst ma odtruwający charakter, może zmniejszyć bóle głowy, zrównoważyć hormony i zniwelować bezsenność. Zmniejsza stres i niepokój.

Najnowsze artykuły o kryształach

Posty już wkrótce
Cierpliwości...

Zobacz czym się zajmujemy

Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie Energetyczne Usuwanie klątw i czarów

Oczyszczanie Energetyczne Domów i Przestrzeni

Aktywacja energetyki, odbudowa połączeń i zjednanie z własną Istotą

Krysztalowe dyski

Energetyczne Dyski Wspierające Dom

Świece Wysoko Wibracyjne

Wspierające Symbole

Łagodzenie uzależnień
Łagodzenie programów destrukcyjnych – pomoc z nałogami
Oczyszczanie z chipów i implantów
Egzorcyzmy – usuwanie bytów z ciała
Odprowadzanie zmarłych, duchów
Obrazy energetyczne

Energetyczne Obrazy

Geody Ametystowe i kamienie

Amulety Ochronne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Informacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego                                           Wyślij SMS na numer: +48 514 319 554

Napisz maila: kontakt@wzrastajmy.pl                                                                         lub: +48 531 55 33 22

Zapisz się i otrzymuj informacje o rabatach, nowościach i inspiracje.

All rights reserved  © MY SOUL 2021

 • Facebook
 • Instagram