2276595096002684
 
Wszystko to co widzimy w materii, ma początek w energii krążącej wokoło nas. Obserwując swoje zewnętrzne pola możemy zobaczyć nieprawidłowości, blokady, a nawet Twój dzisiejszy nastrój. Wszystkie choroby i stany psychiczne mają swój początek właśnie w naszej przestrzeni. Usługa jaką świadczę w ramach oczyszczania energetycznego polega na ściąganiu obciążeń energetycznych, odbudowie harmonijnych przepływów energii, oczyszczaniu z niekorzystnych wibracji, które mają różnoraki wpływ na nasze życie, zdrowie i poczucie szczęścia. Obciążenia powodują wysysanie z nas energii. Wtedy to pojawia się senność, zmęczenie, bóle, stany depresyjne i wiele innych przypadłości. Ponadto źle ułożona lub obciążona energetyka wpływa na nasz nastrój, budując w nas smutek, uczucie bezradności, pozbawienia sił i energii. Takie blokady energetyczne mogą wpływać na strefę rodzinną, finansową oraz relacje z innymi. Żeby zrozumieć ten stan musimy w końcu pojąć, że nie jesteśmy ciałem fizycznym doświadczającym duchowości, tylko istotą duchową doświadczającą w fizyczności. Wszystko co nam się przytrafia zawsze ma swój początek w energetyce, a dopiero z czasem ujawnia się w materii.

Bardzo ważna jest profilaktyka energetyczna. Tak samo jak dbamy o nasze ciało fizyczne, powinniśmy równie uważnie dbać o ciało energetyczne i nasze przepływy energii.

Bardzo rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy tylko ciałem fizycznym, a istotą duchową, zamanifestowaną i zamieszkującą chwilowo dane ciało. Przyszliśmy tu żeby doświadczać i tylko od nas zależy czy “skafander” (ciało), który wybraliśmy prawidłowo będzie funkcjonować czy też nie. Mamy wiele narzędzi i możliwości żeby poprawić stan swojego zdrowia czy samopoczucia. Otwórzmy się na to, czego nie uczy się w szkołach i co ogólnie jest wypierane, gdyż tylko odnajdując samego Siebie w Sobie jesteśmy w stanie żyć w szczęściu i zdrowiu. Regularne oczyszczanie energetyczne to klucz do poprawy i zmiany na lepsze Twojego życia.

Pracując z klientem bardzo szczegółowo przyglądam się jego energetyce. Często przychodzicie do mnie z konkretnym problemem, stanem, chorobą, nastrojem, spadkiem kondycji psycho-fizycznej, myślami samobójczymi itp. Wszystko to właśnie efekty zaburzeń w energetyce Twojego ciała. Naturą każdego człowieka jest bycie szczęśliwym, radosnym i pełnym energii. Jeżeli taka nie jesteś to coś poszło nie tak i trzeba przywrócić Twoje naturalne funkcjonowanie. Każda dysfunkcja, zaburzenie (blokada) czy choroba, jest widoczna w ciele energetycznym, a następnie manifestuje się w materii. Wtedy najwyraźniej jest zauważalne dla Ciebie i innych, że coś się dzieje niedobrego z Tobą. Nie trzeba jednak czekać na manifestację w materii. Można działać zawczasu. Ponadto można odwracać pewne zjawiska. Na tym głównie polega usługa oczyszczania energetycznego.

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE - JAK TO WYGLĄDA?