• W Twoim otoczeniu dzieją się dziwne, niewyjaśnione rzeczy..

 • Prześladuje Cię notorycznie pech..

 • W Twojej przestrzeni źle się czujesz..

 • Masz zaburzenia ciężkie do zdiagnozowania i wyleczenia..

 • Nie radzisz sobie ze sobą lub masz depresję..

 • Medycyna konwencjonalna nie zadziałała a masz problem ze zdrowiem..

 • Nie układa Ci się w związku..

 • Czujesz, że ktoś rzucił na Ciebie czar lub klątwę..

 • Nie sypiasz dobrze oraz masz wrażenie, ze ktoś Ciebie obserwuje..

 • Twoje dziecko mówi o "dziwnych" zdarzeniach - widzi istoty..

 

Badamy, wyjaśniamy i rozwiązujemy nietypowe problemy natury energetycznej, zdrowotnej, duchowej. 

Projekt bez tytułu (29).jpg

OCZYSZCZANIE

ENERGETYCZNE

PODNIEŚ WIBRACJE

 ZMIENIAJĄC SIEBIE

ZMIENIASZ CAŁY ŚWIAT

Oczyszczanie energetyczne

Sprawdź swoją energetykę, polepsz swoje zdrowie i stań się szczęśliwy! 

Oczyszczanie energetyczne w kilku prostych krokach

Jeśli:

Wszystko to co widzimy w materii, ma początek w energii krążącej wokoło nas. Obserwując swoje zewnętrzne pola możemy zobaczyć nieprawidłowości, blokady, a nawet Twój dzisiejszy nastrój. Wszystkie choroby i stany psychiczne mają swój początek właśnie w naszej przestrzeni. Usługa jaką świadczymy w ramach oczyszczania energetycznego polega na ściąganiu obciążeń energetycznych, odbudowie harmonijnych przepływów energii, oczyszczaniu z niekorzystnych wibracji, które mają różnoraki wpływ na nasze życie, zdrowie i poczucie szczęścia. Obciążenia powodują wysysanie z nas energii. Wtedy to pojawia się senność, zmęczenie, bóle, stany depresyjne i wiele innych przypadłości. Ponadto źle ułożona lub obciążona energetyka wpływa na nasz nastrój, budując w nas smutek, uczucie bezradności, pozbawienia sił i energii. Takie blokady energetyczne mogą wpływać na strefę rodzinną, finansową oraz relacje z innymi. Żeby zrozumieć ten stan musimy w końcu pojąć, że nie jesteśmy ciałem fizycznym doświadczającym duchowości, tylko istotą duchową doświadczającą w fizyczności. Wszystko co nam się przytrafia zawsze ma swój początek w energetyce, a dopiero z czasem ujawnia się w materii.

Każdy ma inny problem. Analizując Twoją energetykę dobieramy do Ciebie najlepsze rozwiązania.

Bardzo ważna jest profilaktyka energetyczna. Tak samo jak dbamy o nasze ciało fizyczne, powinniśmy równie uważnie dbać o ciało energetyczne i nasze przepływy energii. Bardzo rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy tylko ciałem fizycznym, a istotą duchową, zamanifestowaną i zamieszkującą chwilowo dane ciało. Przyszliśmy tu żeby doświadczać i tylko od nas zależy czy “skafander” (ciało), który wybraliśmy prawidłowo będzie funkcjonować czy też nie. Mamy wiele narzędzi i możliwości żeby poprawić stan swojego zdrowia czy samopoczucia. Otwórzmy się na to, czego nie uczy się w szkołach i co ogólnie jest wypierane, gdyż tylko odnajdując samego Siebie w Sobie jesteśmy w stanie żyć w szczęściu i zdrowiu. Regularne oczyszczanie energetyczne to klucz do poprawy i zmiany na lepsze Twojego życia.

Pracując z klientem bardzo szczegółowo przyglądamy się jego energetyce. Często przychodzicie do nas z konkretnym problemem, stanem, chorobą, nastrojem, spadkiem kondycji psychofizycznej, myślami samobójczymi itp. Wszystko to właśnie efekty zaburzeń w energetyce Twojego ciała. Naturą każdego człowieka jest bycie szczęśliwym, radosnym i pełnym energii. Jeżeli taka nie jesteś to coś poszło nie tak i trzeba przywrócić Twoje naturalne funkcjonowanie. Każda dysfunkcja, zaburzenie (blokada) czy choroba, jest widoczna w ciele energetycznym, a następnie manifestuje się w materii. Wtedy najwyraźniej jest zauważalne dla Ciebie i innych, że coś się dzieje niedobrego z Tobą. Nie trzeba jednak czekać na manifestację w materii. Można działać zawczasu. Ponadto można odwracać pewne zjawiska. Tym głównie zajmujemy się w tej usłudze. 

Usuwanie czarów, uroków, klątw, złorzeczeń.
Uzdrawianie rodu. Usuwanie klątw rodowych.

Najczęstsze obciążenia z którymi się spotykamy to wszelkiego rodzaju czary
i klątwy. Dotykają one sfery finansowej, miłosnej, zdrowotnej itd.

Pamiętaj! Rzucający czar nie zawsze musi być świadomy, że to robi. Żeby obciążyć człowieka czarami czy klątwami wystarczy silna emocja i dokładnie skierowana intencja. Dlatego często nie zdajemy sobie sprawy, że posiadamy na sobie tego typu obciążenia. Więcej informacji znajdziesz w Bazie Wiedzy.

1.

Zamów diagnozę - analizę energetyczną

Żeby przeprowadzić zabieg oczyszczania energetycznego niezbędna jest diagnoza - analiza energetyczna. Dzięki niej będziesz wiedzieć jakie posiadasz obciążenia i jak można je zwalczyć.  Zamówić diagnozę możesz na tej stronie.

2.

Wyślij swoje zdjęcie oraz opis sytuacji

Za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-maila wyślij do nas:

 • opis sytuacji w jakiej się znajdujesz (czy coś Ci dolega, jak się czujesz, czy coś się dzieje niepokojącego);

 • wyślij swoje zdjęcie twarzy z dobrze widocznymi oczami  (osoby z okularami czy soczewkami proszone są o wysyłanie zdjęć bez nich).

SMS pod nr +48 514 319 554 lub e-mail: kontakt@wzrastajmy.pl

3.

Wynik analizy i oczyszczanie energetyczne

Analiza służy zbadaniu Twojego pola, weryfikacji rodzaju obciążeń oraz tego czy jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nie zawsze można ingerować w energetykę osób, gdyż plan duszy może być inny. My to wszystko wiemy i respektujemy prawa wszechświata i wolną wolę Istot.

Po otrzymaniu wyniku analizy możesz zdecydować się na zabieg oczyszczania energetycznego. Tylko na podstawie analizy Twojej energetyki będzie wiadomo jak naprawdę można Tobie pomóc. Koszty oczyszczania energetycznego są ustalane indywidualnie, gdyż każdy przypadek jest inny.

4.

Oczyszczanie energetyczne

Zabieg oczyszczania energetycznego przeprowadzany jest na odległość. W zależności od sytuacji i specyfikacji blokad przeprowadzany może być w wielu turach. Czasem jest tak, że energia np. czaru, klątwy jest tak silna, że nie widać co kryje się pod nią. Dopiero ściągając klątwę możemy zobaczyć więcej. Każdy przypadek jest inny. O postępach zabiegu będziesz informowany na bieżąco. Bezpośrednio po zabiegu możesz się czuć mało komfortowo, dzieje się tak ze względu na silne procesy zachodzące w energetyce i oczyszczanie. Bywa też, że klienci czują przepotężny zastrzyk energii i czują werwę w ciele. Wszystko jest zależne od tego jak jesteś sensytywny oraz rodzaju obciążeń jakie posiadałeś. Po oczyszczaniu z klątw najczęściej występuje też oczyszczanie fizyczne i zaburzenia jelitowe. Jest to całkiem naturalne i wskazuje 

5.

Co po oczyszczaniu energetycznym

Każdy z klientów dostaje indywidualne zalecenia po zabiegu oczyszczania energetycznego. Jednak żeby oczyszczanie przyniosło jak najlepsze rezultaty i zmieniło Twoje życie to musisz wykazać się chęcią pracy nad sobą, obserwacji samego siebie, podnoszenia swoich wibracji. W ten sposób unikamy kolejnych zabrudzeń, a nasze zdrowie i życie ulega poprawie.

Wiele osób myśli, ze po zabiegu znikną ich problemy na zawsze. Owszem czasem tak jest, że od razu odczuwamy ulgę, ale nie jest to regułą. Oczyszczanie energetyczne służy usunięciu blokad, barier i przeszkód w naszym życiu, jednakże każdy człowiek ma inną energię i inny plan duszy.

U kogo nasze oczyszczanie zadziała tylko tymczasowo? 

Osoby nisko wibracyjne, niestabilne emocjonalnie, nadużywające używek, agresywne, bawiące się magią i stosujące różnego rodzaju rytuały bez odpowiedniej wiedzy i bez stosowania zasad BHP są szczególnie narażone na powracające podpięcia energetyczne. W przypadku tego typu osób zabiegi oczyszczania energetycznego są zazwyczaj mało skuteczne, a efekty terapii krótkotrwałe. 
Jeśli osoby te nie wykażą się chęcią zmian i nie zaprzestaną szkodliwych praktyk - oczyszczanie energetyczne rozwiąże ich problemy jedynie tymczasowo. Ważny jest samorozwój, budzenie świadomości, czucie własnej Istoty, wzrastanie oraz chęć podnoszenia swoich wibracji. Energią serca, jedności i miłości jesteśmy w stanie działać cuda bo każdy z nas ma tą moc w sobie - my tylko pomagamy w wejściu na odpowiednią drogę. Reszta należy do Ciebie.

Więcej usług energetycznych które wykonujemy 

Oczyszczanie Energetyczne Domów i Przestrzeni

Aktywacja energetyki, odbudowa połączeń i zjednanie z własną Istotą

Łagodzenie uzależnień
Łagodzenie programów destrukcyjnych – pomoc z nałogami
Oczyszczanie z chipów i implantów
Egzorcyzmy – usuwanie bytów z ciała
Odprowadzanie zmarłych, duchów

Produkty, które wspomogą Twoją energetykę

Oczyszczanie z nisko wibracyjnych energii

Naprawa DNA – odbudowywanie do poziomu właściwego dla danej Istoty

Aktywowanie połączenia z Ziemią i Źródłem

Przywrócenie  pierwotnej energetyki odbudowanie przepływu energii w ciele

Oczyszczanie z bytów astralnych

Rozświetlanie i doładowywanie energią aktywując kanały na pobieranie i wydawanie energii 

Łagodzenie uzależnień (palenie, alkohol) oraz innego rodzaju szkodliwe zachowania

Usuwanie skutecznie czarów, klątw, klątw rodowych oraz klątw i uroków z blokadami i szyframi.

oczyszczanie%20energetyczne_edited.jpg

Energetyczne wsparcie dla Ciebie i Twojej przestrzeni

Rozwiązujemy problemy o których nikt nie chce mówić.
Diagnozujemy organizm, wykrywamy zaburzenia energetyczne, oczyszczamy i stabilizujemy energetykę. Aktywujemy wewnętrzne procesy samoleczenia, co w konsekwencji prowadzi do eliminacji wielu dolegliwości. Wyjaśniamy zjawiska paranormalne, znajdujemy przyczyny chorób fizycznych i psychicznych, oczyszczamy miejsca i osoby z ciemnych energii, klątw, uroków, chipów, implantów… Co człowiek to nowa sytuacja z którą przychodzi nam się zmierzyć.

Masz wątpliwości? Przeczytaj Studium Przypadków z którymi przyszło nam się zmierzyć.

Wskazówki i metody oczyszczania energetycznego człowieka

Przedstawiamy Wam ciekawe sposoby pracy z własną energetyką. Informacje co robić po naszym gruntownym oczyszczaniu, żeby być jak najdłużej “drożnym
i oczyszczonym. W Bazie Wiedzy znajdziesz informacje i sposoby, które uzyskujemy bazując na własnym doświadczeniu i obserwacji naszych podopiecznych. Zanim zadasz nam pytanie sprawdź proszę czy już nie odpowiadaliśmy na nie w bazie.

Najnowsze artykuły

Zobacz wszystko to co wesprze Ciebie i Twoją przestrzeń

Obrazy energetyczne

Energetyczne Obrazy

Geody Ametystowe i kamienie

Amulety Ochronne

Krysztalowe dyski

Energetyczne Dyski Wspierające Dom

Świece Wysoko Wibracyjne

Wspierające Symbole

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Informacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego                                           Wyślij SMS na numer: +48 514 319 554

Napisz maila: kontakt@wzrastajmy.pl                                                                         lub: +48 531 55 33 22

Zapisz się i otrzymuj informacje o rabatach, nowościach i inspiracje.

All rights reserved  © MY SOUL 2021

 • Facebook
 • Instagram