Co się dzieje z moją córką? Myśli samobójcze dziecka i szpital psychiatryczny w tle.

Aktualizacja: mar 31

Przyszło nam się zmierzyć z ciekawym przypadkiem nastolatki, która za sprawą wyjątkowej wrażliwości i zdolności widzenia odseparowała się od rodziny, wpadła w lęki, kompleksy, straciła sens życia. Nie radząc sobie sama z sobą, mając samobójcze myśli, nie zostawiła wyboru rodzinie i dla własnego dobra została skierowana do szpitala psychiatrycznego...

Sytuacja rodzinna

Nastoletnia Iza bo o niej mowa borykała się z problemami natury psychicznej. Miała myśli samobójcze i głęboką depresję. Straciła zainteresowanie życiem i kontaktami z rówieśnikami. Rodzice regularnie jeździli do lekarzy psychiatrów próbując ratować dziecko. Przypisywano coraz to nowsze diagnozy i nowe leki. Sukcesywnie dziecko czuło się gorzej. Straciło zupełnie kontrolę nad sobą, swoimi myślami i samopoczuciem. Nie było kontaktu i nawet rozmowy z nią. Nic nie pomagało. Ryzyko popełnienia samobójstwa wzrastało. Kontakt z rodzicami był bardzo ograniczony. Nie było porozumienia między nimi a Izą. Przyszedł moment po około 2 latach kiedy wszelkie nadzieje pokładane w leczeniu i lekarzach prysły razem z czasem. W ostateczności padła decyzja o zamknięciu dziecka w szpitalu psychiatrycznym z obawy przed jej samobójstwem. Był to również akt desperacji i braku wpływu rodziców i lekarzy na sytuację.


Jednym z ostatnich pomysłów jaki przyszedł rodzicom do głowy było skontaktowania się z nami - paranormalnymi ;) Bez przekonania ale z nadzieją i chęcią spróbowania wszystkiego ojciec zlecił zbadanie sytuacji i określenie czy możemy pomóc. W zasadzie to słyszał tylko, że możemy wesprzeć w niewyjaśnionych dziwnych sytuacjach. W ten oto sposób "zagłębiliśmy się" w energetykę tej niezwykle ciekawej i wyjątkowej rodziny.


Nasza diagnoza

Naszą diagnozą była obecność demonów w Izie, wiedzieliśmy też że ma umiejętność widzenia świata duchowego i energetycznego. Widziała i bała się tego kto do niej przychodził i co do niej mówił. Zamknęła się przez to w sobie i nie wytrzymywała emocjonalnie. Oprócz tego wiedzieliśmy, że mama z nią nie może nawiązać kontaktu przez zerwane połączenie serca. Dodatkowym problemem było kiepskie usytuowanie domu. Mianowicie dom spoczywał na ziemi która pochowała masowy mord. Krążyła energia nisko wibracyjna. Ziemia pod domem wydawała się zupełnie ciemna. Był tam portal do świata zmarłych. Matka Izy na nasze spostrzeżenia o widzeniu dużej liczby zmarłych przypomniała sobie, że jako dziecko był taki przypadek kiedy jako dzieci pamięta, że było sporo porozrzucanych kości ludzkich na pobliskiej górce.


Na czym polegała nasza praca z Izą

Pierwsze nasze działania skupiły się na zamknięciu całego obszaru domu i posesji energetyczną osłoną, żeby wszystkie wędrujące energie zamknąć w jednym miejscu. Potrzebowaliśmy rozprawić się z wszystkim po kolei i nie chcieliśmy, żeby coś „wyszło na spacer” póki jesteśmy. Kolejnym krokiem była praca nad zamknięciem portalu na jakim stał dom i na powiązaniu matki ziemi z ziemią pod domem, aby wsparła proces transformacyjny niskich wibracji. Następną kwestią do zrobienia w kolejności było oczyszczenie z demonów Izy. Jak się okazało nie był to jeden a dwa silne demony, które żywiły się jej energią i drenowały ją psychicznie i emocjonalnie. Proces oczyszczania z demonów nie jest ani łatwym ani przyjemnym procesem dla osób wypędzających i dokładniej został opisany w innej naszej publikacji. Niemniej jednak jak zawsze udaje się skutecznie pozbyć tych bytów energetycznych. Iza dodatkowo została zsynchronizowana energetycznie, oczyszczona z wpływu dotychczas działających energii i wsparta błogosławieństwem. Przyszedł czas na rodziców, którzy również przeszli proces oczyszczania ze względu na obcowanie z demonami w córce. Popracowaliśmy nad ich sercami rozkręcając miłość i wsparcie dla swojej pociechy. Dodatkowo zsynchronizowaliśmy ich ciała energetyczne. Ostatnią sprawą było oczyszczenie domu z wszelkich nisko wibracyjnych wpływów z ziemi oraz pochodzenia demonicznego.


Zachowanie Izy po wszystkim

Iza już podczas naszej interwencji zaczęła się komunikować z mamą i spokojnie zasnęła. Na drugi dzień zupełnie się zmieniała jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wstała z łóżka zadowolona. Pomalowała się i nałożyła ładne ubrania. Mama była w szoku. Nawiązała się miedzy nimi na nowo miłość i przyjaźń. Zaczęły rozmawiać. Na następną wizytę do psychiatry pojechały z zupełnie innym poczuciem Izy. Poczuciem spokoju. Lekarz dalej przypisywał leki, które matka zakwestionowała i nie wykupiła.


Oczyszczanie domu i przestrzeni

Po kilku spokojnych dnia i optymizmie jaki zapanował przyszedł dzień kiedy po przyjściu ojca Iza się schowała w ramiona mamy i zaczęła płakać bojąc się kontaktu z ojcem. Potrzebna była znowu nasza interwencja. Okazało się że tata przebywa w firmie z kimś kto ma w sobie demona i przynosi te energie do domu. Iza je widzi i czuje i znowu wpada w panikę. Potrzebna była kolejna ingerencja i kolejne oczyszczanie wszystkiego i wszystkich.


Sytuacja rodziny po naszej ingerencji i relacja z pobytu u lekarza z Izą

Minęło 2 miesiące od naszych prac nad rodziną naszych podopiecznych. Iza jeździ konno czując się szczęśliwa i śmiejąc się często powtarza, że straciła 2 lata życia i wiele koleżanek. Nie przejmuje się tym bo tworzy kolejne pozytywne relacje z każdym kogo spotyka. Nie do końca wie jak to się stało, że doszło do takiego stanu rzeczy. Ma za to świadomość, że wszystko się zmieniło i czuje się spokojna i szczęśliwa. Cała rodzina ma ze sobą wspaniały kontakt. A ojciec jak mówi na nowo zakochał się w swojej żonie.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Informacje

Skorzystaj z formularza kontaktowego                                           Wyślij SMS na numer: +48 514 319 554

Napisz maila: kontakt@wzrastajmy.pl                                                                         lub: +48 531 55 33 22

Zapisz się i otrzymuj informacje o rabatach, nowościach i inspiracje.

All rights reserved  © MY SOUL 2021

  • Facebook
  • Instagram