2276595096002684
 
Projekt bez tytułu (29).jpg

PYTANIA
I ODPOWIEDZI

PODNIEŚ WIBRACJE

 ZMIENIAJĄC SIEBIE

ZMIENIASZ CAŁY ŚWIAT

energetyczny obraz

Chcę skorzystać z waszych usług, co muszę zrobić?

Aby skorzystać z naszych usług należy skontaktować się z nami telefonicznie ,mailowo. Preferujemy kontakt SMS-owy. Często pracujemy z klientami i potrzebujemy absolutnego skupienia. Dlatego często nie odbieramy telefonu. Oczywiście staramy się oddzwaniać.

Każdorazowo pierwszy kontakt zaczyna się od rozpoznania problemu. Potrzebujemy do tego zdjęcia twarzy z dobrze widocznymi twoimi oczami i wszystkich domowników. Potrzebujemy też opisu problemu, z którym się zwracasz i preferowanego rezultatu, który oczekujesz. Koszt diagnozy (analizy energetycznej)  to 100 zł. Po niej następuje omówienie tego co zobaczyliśmy w Twojej energetyce, sugerowanego rozwiązania i spodziewanych efektów. W zależności od ilości pracy przy rozwiązaniu Twojego problemu stawka jest ustalana indywidualnie. Są to widełki od 200 zł dla spraw możliwych do rozwiązania w jeden dzień, do 800 zł dla problemów zajmujących więcej czasu i wglądów w Twoją energetykę. Zastrzegamy, że nie zawsze i nie każdemu możemy pomóc. Jest to zależne głównie od planu duszy. Nie każda dusza chce, żebyśmy ingerowali w to czego aktualnie doświadcza i zawsze zostaniesz o tym poinformowany.

1.

Z czym można się do nas zwrócić?

Najczęściej zwracają się do nas ludzie z problemami zdrowotnymi, których medycyna nie umie wyjaśnić, prześladującym pechem, brakiem stabilności emocjonalnej, skrajnym wyczerpaniem, z depresjami, z podejrzeniem rzucenia czarów, ze stukaniem w domach, ze słyszeniem głosów i widzeniem obrazów w głowie, „z dziwnymi sprawami”…

Jednak nie tylko… podpowiadamy:

  • jak się rozwijać duchowo

  • jak zaaranżować przestrzeń żeby wspierała mieszkańców

  • odprowadzamy zmarłe dusze

  • sprawiamy, że psy przestają się dziwnie zachowywać

  • jak oczyścić ciało i umysł itp.

2.

Co robimy dla Ciebie?

W zależności od tego z czym przyjdziesz, porozmawiamy z Tobą o tym co się dzieje i jak to widzimy swoim profesjonalnym okiem. Jest to podejście duchowe i energetyczne. Często współpracujemy z lekarzami i psychologami w Twoich sprawach. Zależy nam na kompleksowym podejściu. Naszym celem jest rozwiązanie Twoich problemów. Zagwarantujemy Ci indywidualne podejście w oparciu o wiedzę duchową i nasze doświadczenie.

Zauważ, że branża ezoteryczna jest w fazie ciągłego rozkwitu. Jest mnóstwo miejsc, gdzie możesz pojechać i skorzystać z różnych porad i różnych usług. W większości są to ludzie, którzy oferują rzucanie czarów i uroków, często są to wróżbici. Mało jest ludzi zajmujących się ściąganiem tych narzuconych energetycznych przeszkód. My właśnie to robimy!

3.

4.

Jak to robimy?

Do pomocy Tobie potrzebujemy zdjęć twarzy z oczami. Każdy jest istotą energetyczną, a dopiero ciałem czyli materią. Każda materia też składa się z energii. Dlatego można na nią wpłynąć, aby pomagać. Bardzo często potrzeba oczyszczenia energetycznego i poprawy przepływów. Ponieważ widzimy i czujemy energie, łatwo jest nam zobaczyć nieprawidłowości, a następnie przywrócić prawidłowy jej obieg. Energia płynie. Tak jak światło za dnia dostaje się wszędzie, tak i można kierować energią na odległość. Nie potrzebujemy żadnych specjalistycznych urządzeń. Po prostu wysyłamy potrzebną Tobie energię do pełnego oczyszczenia i przywrócenia pierwotnego wzorca.

5.

Z jakich technik korzystamy? Jak to możliwe, że to może działać?

Posiadamy autorskie metody wypracowane własnym doświadczeniem. Każdorazowo przestrzeń pola informacyjnego podpowiada nam w jaki sposób wspomagać Twoje procesy oczyszczające. Bardzo często dostajemy konkretne instrukcje od Twoich opiekunów duchowych. To oni pomagają nam w precyzyjnym zareagowaniu na Twoje potrzeby. Wiele książek opisuje metody uzdrawiania energetycznego. My jednak nie stosujemy żadnej z nich. Procesy są indywidualne, a metody autorskie. To Twoja dusza podpowiada nam co jest dla Ciebie najlepsze. Korzystamy przy tym ze swoich zdolności jakie otrzymaliśmy i nad jakimi pracujemy codziennie. Bardzo często jesteśmy przekaźnikiem energii, który kieruje jej tyle ile trzeba, w miejsca jakie tego potrzebują.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą trzy osoby. Każde z nas ma inne zdolności. Każde z nas ma też wspólne zdolności. Jesteśmy jasnowidzami. Posiadamy umiejętności jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia. Najczęściej pracujemy we trójkę na raz nad każdym przypadkiem. Pozwala nam to generować więcej energii. Posługujemy się energią jedności, miłości i błogosławieństwa, ale nie tylko. Każde z nas osobna rozwijało się swoim tempem, abyśmy mogli w pewnym momencie czasu przypadkiem się spotkać.

6.