2276595096002684
 
Projekt bez tytułu (29).jpg

ZESPÓŁ

PODNIEŚ WIBRACJE

 ZMIENIAJĄC SIEBIE

ZMIENIASZ CAŁY ŚWIAT

IDEA WZRASTAJMY

Nasz zespół tworzą trzy osoby: Monika, Łukasz i Leszek. Każde z nas ma inne zdolności. Każde z nas ma też wspólne zdolności. Jesteśmy jasnowidzami. Posiadamy umiejętności jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia. Najczęściej pracujemy we trójkę na raz nad każdym przypadkiem. Pozwala nam to generować więcej energii. Posługujemy się energią jedności, miłości i błogosławieństwa, ale nie tylko.

 

Każde z nas z osobna rozwijało się swoim tempem, abyśmy mogli w pewnym momencie czasu "przypadkiem" się spotkać. A że przypadki nie istnieją i wszystko ma swój cel - dziś wspólnie wspieramy siebie i innych. Minęło niewiele czasu i kilka zbiegów okoliczności, aby okazało się że efekty naszej pracy są spektakularne, a nam samym daje to ogromną satysfakcję. Tak powstał zespół! Dzisiaj diagnozujemy i pomagamy wspólnie. Każde z Was w kontakcie z nami dostaje potrójne potwierdzenie, że coś ma taki, a nie inny przebieg. Szukamy w przestrzeni niezależnie i słyszymy się na raportach. Najczęściej są takie same. Rzadko się zdarza jakaś rozbieżność, ale jak się zdarzy, szukamy jeszcze głębiej, żeby znaleźć przyczynę innego spojrzenia jednego z nas. Daje to ogromną przewagę nad innymi.

 

Oprócz pracy z klientami posiadamy dużą moc kreacji, dlatego spod naszych rąk wychodzą różne produkty wspierające ludzi. Swoje umiejętności przekładamy na każdą sferę życia. Nasza przestrzeń zawieszona jest w duchowości. Wszystko co możesz od nas otrzymać jest wyjątkowe, indywidualne i dające Ci niezwykłą energię, która na co dzień Ciebie wesprze. Poczuj to co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Do usłyszenia!

Selenity
Łukasz Wzrastajmy